Nasze spotkania w kwietniu.

05.04.2013 rok (piątek)
Pierwszy piątek miesiąca. Nasze tegotygodniowe spotkanie rozpoczęła Msza święta w kościele pod wezwaniem św. Jakuba. Następnie, odbiło się spotkanie duszpasterstwa, na którym mogliśmy powspominać nasze Święta Wielkanocne.

12.04.2013 rok (piątek)
W tym tygodniu w ramach naszego spotkania wybraliśmy się na Wieczór Modlitwy Młodych w Gdyni Małym-Kacku. Wieczór Modlitwy Młodych odbywa się regularnie i jest organizowany w różnych parafiach na terenie Archidiecezji Gdańskiej. Spotkanie to rozpoczęło się wspólnym śpiewem, która stanowiła modlitwę uwielbienia. Później miała miejsce konferencja dotycząca modlitwy tańcem i była prowadzona przez przedstawiciela Wspólnoty Radości Paschalnej.
Więcej informacji i zdjęcia na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie Archidiecezji Gdańskiej:
Wieczór Modlitwy Młodych, kwiecień 2013

19.04.2013 rok (piątek)
W ramach naszego spotkania zainaugurowaliśmy wiosenny sezon. Pogoda dobrze dopisała - po bardzo, bardzo długiej zimie, w końcu zaczęło pojawiać się słońce i z dnia na dzień robiło się coraz cieplej. Wszystko to było idealną okazją do tego, żeby tegotygodnie spotkanie wykorzystać "rekreacyjnie". Pojechaliśmy na spacer do Gdyni, przesliśmy się bulwarem nad morzem, przy okazji zobaczyliśmy, jaki jest aktualny postęp prac związanych z remontem Teatru Muzycznego. Następnie wybraliśmy się jeszcze na pizzę.

26.04.2013 rok (piątek)
Na naszym tegotygodniowym spotkaniu odbyło się spotkanie organizacyjne związane z wakacyjnymi planami naszego duszpasterstwa. Wiele spraw organizacyjnych, nowych ustaleń, pomysłów i sugestii. Dzięki temu wszystkie nasze plany udało się jeszcze bardziej ukonkretyzować.

<< Nasze spotkania w marcu 2013 roku

Nasze spotkania w maju 2013 roku >>