Nasze spotkania w czerwcu.

7.06.2013 rok (piątek)
Pierwszy piątek miesiąca. O godzinie 18:00, w Katedrze, odbyła się uroczysta Msza święta związana z uroczystością NSPJ. Później, o godzinie 19:00, rozpoczęło się spotkanie duszpasterstwa, na którym skończyliśmy oglądać film o życiu Jana Pawła I.

14 - 15.06.2013 rok (piątek, sobota)
W ramach spotkania duszpasterstwa odbył się wyjazd do miejscowści Bieszkowice, znajdującej się około 30 km pod Gdańskiem. Zostaliśmy tam na nocleg; zorganizowaliśmy grilla, urządziliśmy także wielkie wspólne gotowanie odbywające się pod dyrekcją ks. Piotra. Jednocześnie - była to dla nas okazja, aby wspólnie świętować kolejnąrocznicę święceń księdza Piotra.
Bieszkowice 2013

21.06.2013 rok (piątek)
Ostatnie spotkanie naszego duszpasterstwa w tym roku szkolny. Dodatkowo: to ostatnie spotkanie duszpasterstwa pod opieką księdza Piora. Na początku spotkania obejrzeliśmy film o świętej Hildegardzie z Bingen. Później mieliśmy okazję porozmawiać, pożegnać się i powspominać zarówno miniony rok naszych spotkań, jak i całe 4 lata naszej współpracy z ks. Piotrem.

<< Nasze spotkania w maju 2013 roku